Extazius România își mărește echipa | Te așteptăm pe Discord pentru a face parte din STAFF !

Cerere Unban

Moderators: neGroi, [ Russien. ]

Post

User avatar
Premium

1
1. Nick-ul tau : K. Soze
2. Steam ID : STEAM_0:0:420682841
3. Ip-ul ( Link ) : 84.117.100.237
4. Adminul care te-a banat : Nu stiu.
5. Motivul : Nu stiu, doar banuiesc.
6. Data/Ora : In urma cu cateva zile.
7. Dovada ( Imgur ) : As dovedi daca as stii ce :)

Lucrurile au decurs astfel:

1) Am facut la cererea voastra WG si poze de multe ori, fara nicio problema.
2) Acum cateva zile mi s-a cerut de catre un admin sa il las sa imi intre in calculator cu un program "remote", ca sa verifice el ceva. A urmat o discutie politicoasa de ambele in care i-am spus ca fac orice test, dar in calculatorul firmei nu va intra niciun strain, niciodata.
3) Intre timp se schimbase harta. Am profitat si am mers la tigare. Revenind, mi-a atras atentia ca am iesit de pe server. Nu iesisem de pe server, ci se schimbase harta. Mare diferenta.
4) Discutia a continuat intrebandu-l ce urmeaza atata timp cat sunt dispus sa fac orice test, WG, poze, etc, dar in calculator nu va avea acces niciodata. A spus ca urmeaza sa discute cu superiorii si ca pot juca pana atunci. Am continuat jocul.
5) Urmatoarea zi am intrat sa joc, iar dupa cateva minute am primit ban. Nu stiu de la cine, sau de ce am luat ban.

Este randul vostru, al adultilor care aveti drept de decizie aici, sa judecati ban-ul unui om care s-a supus tuturor testelor, pozelor, WG, dar si-a protejat intimitatea companiei de un strain.

Toate cele bune!

K. Soze
KVG
Post

User avatar
Member

19
:pr din partea mea
Nu vad în regulament sa scrie ca aveți voie sa cereți teamwiewer sau astea
Dacă wg e ok ss sunt ok
Se mai putea face demo
Dar consider ca merita unban
B&B
Post

User avatar
Member

6
Salut,o sa primesti unban pe server,dar daca pe viitor un fondator(doar fondator) doreste sa iti verifice ceva in pc,o sa ai obligatia sa il lasi,si ca sa nu existe probleme,verificarea se va face prin intermediul discord-ului,nu a altor programe,cat despre pc-ul de munca,asta am mai auzit-o de mai multe ori,nu zic ca nu este asa,dar nu am nici ce-a mai mica dovada ca este adevarat
:tc
[Discord: bb2010]
🔧 Scripter for CS 1.6 | 💻 Python Programmer | 🤖 Discord Bot Developer
🛠️ Mastering the art of scripting in CS 1.6
🐍 Crafting elegant solutions with Python
🔗 Bridging CS 1.6 servers and Discord through custom bots=
Locked